Spacewalk - en to pl translation catalogue (411 entries)

en: 
        Your organization does not have enough Management entitlements to register this
        system to Red Hat Satellite. Please notify your organization administrator of this error.
        You should be able to register this system after your organization frees existing
        or purchases additional entitlements. Additional entitlements may be purchased by your
        organization administrator by logging into Red Hat Network Classic and visiting
        the 'Subscription Management' page in the 'Your RHN' section of RHN.
    
        A common cause of this error code is due to having mistakenly setup an
        Activation Key which is set as the universal default.  If an activation key is set
        on the account as a universal default, you can disable this key and retry to avoid
        requiring a Management entitlement.
pl: 
        Organizacja ma za mało ważności zarządzania, aby zarejestrować ten
        system w usłudze Red Hat Satellite. Proszę powiadomić organizację o tym
        błędzie. Będzie można zarejestrować ten system po uwolnieniu
        istniejących lub zakupieniu dodatkowych ważności. Dodatkowe ważności
        mogą zostać zakupione przez administratora organizacji przez
        zalogowanie się w usłudze Red Hat Network Classic i przejściu na stronę
        „Zarządzanie subskrypcją” w sekcji „Mój RHN” usługi RHN.
    
        Częstym powodem tego kodu błędu jest pomyłkowe ustawienie klucza
        aktywacji ustawionego jako uniwersalnie domyślny. Jeśli klucz aktywacji
        jest ustawiony na koncie jako uniwersalnie domyślny, można go wyłączyć
        i spróbować ponownie, aby uniknąć potrzeby ważności zarządzania.

en: 
     Tip: Minor releases with a '*' are currently supported by Red Hat.
pl: 
     Wskazówka: mniejsze wydania oznaczone „•” są obecnie wspierane przez firmę Red Hat.

en: 
    Aborted.
pl: 
    Przerwano.

en: 
    Are you sure you would like to continue?
pl: 
    Na pewno kontynuować?

en: 
    Red Hat Network Classic is not supported.
    To register with Red Hat Subscription Management please run:
    
        subscription-manager register --auto-attach
    
    Get more information at access.redhat.com/knowledge
pl: 
    Usługa Red Hat Network Classic nie jest obsługiwana.
    Aby zarejestrować w Zarządzaniu subskrypcją firmy Red Hat, proszę wykonać:
    
        subscription-manager register --auto-attach
    
    Więcej informacji znajduje się na access.redhat.com/knowledge

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects  |  <F12> next screen
pl:  <Tab>/<Alt-Tab> między elementami   |   <Spacja> wybór |   <F12> następny ekran

en:  Minor Release:
pl:  Mniejsze wydanie:

en: %%prog (Spacewalk Client Tools) %s
    Copyright (C) 1999--2014 Red Hat, Inc.
    Licensed under the terms of the GPLv2.
pl: %%prog (narzędzia klienta Spacewalk) %s
    Copyright © 1999-2014 Red Hat, Inc.
    Na warunkach licencji GPLv2.

en: %s megabytes
pl: %s MB

en: %s was not found
pl: Nie odnaleziono %s

en: *Email Address:
pl: •Adres e-mail:

en: <b><span size="12000">Incompatible Certificate File</span></b>
    
     The certificate is expired. Please ensure you have the correct  certificate and your system time is correct.
pl: <b><span size="12000">Niezgodny plik certyfikatu</span></b>
    
     Certyfikat wygasł. Proszę się upewnić, że certyfikat jest poprawny, a czas systemu właściwy.

en: <b><span size="16000">Incompatible Certificate File</span></b>
    
    The certificate you provided, <b>%s</b>, is not compatible with  the Red Hat Satellite server at <b>%s</b>. You may want to double-check that you have provided a valid certificate file. Are you sure you have provided the correct certificate, and that the certificate file has not been corrupted?
    
    Please try again with a different certificate file.
pl: <b><span size="16000">Niezgodny plik certyfikatu</span></b>
    
    Podany certyfikat, <b>%s</b>, nie jest zgodny z serwerem Red Hat Satellite pod adresem <b>%s</b>. Proszę się upewnić, że podano prawidłowy plik certyfikatu. Na pewno podano poprawny certyfikat i plik nie jest uszkodzony?
    
    Proszę spróbować ponownie z innym plikiem certyfikatu.

en: <b>Downloads &amp; Upgrades:</b>
pl: <b>Pobieranie i aktualizacje:</b>

en: <b>HTTP Proxy</b>
pl: <b>Pośrednik HTTP</b>

en: <b>Management:</b>
pl: <b>Zarządzanie:</b>

en: <b>Security &amp; Updates:</b>
pl: <b>Bezpieczeństwo i aktualizacje:</b>

en: <b>Spacewalk Location:</b>
pl: <b>Położenie usługi Spacewalk:</b>

en: <b>Support:</b>
pl: <b>Wsparcie:</b>

en: <b>System ID:</b>
pl: <b>Identyfikator systemu:</b>

en: <b>The network connection on your system is not active. Your system cannot be set up for software updates at this time.</b>
pl: <b>Połączenie sieciowe w tym systemie nie jest aktywne. Obecnie system nie może zostać ustawiony dla aktualizacji oprogramowania.</b>

en: <b>Tip:</b> Minor releases with a '*' are currently fully supported by Red Hat.
pl: <b>Wskazówka:</b> mniejsze wydania oznaczone „•” są obecnie w pełni wspierane przez firmę Red Hat.

en: <b>Warning:</b> Any guest systems you create on this system and register to RHN will consume Red Hat Enterprise Linux subscriptions beyond this host system's subscription. You will need to: (1) make a virtualization system entitlement available and (2) apply that system entitlement to this system in RHN's web interface if you do not want virtual guests of this system to consume additional subscriptions.
pl: <b>Ostrzeżenie:</b> wszystkie systemy gościa utworzone w tym systemie i zarejestrowane w usłudze RHN będą używały subskrypcji systemu Red Hat Enterprise Linux poza subskrypcjami tego gospodarza. Należy: (1) udostępnić ważność systemu wirtualizacji i (2) zastosować tę ważność systemu do tego systemu w interfejsie WWW usługi RHN, jeśli wirtualni goście tego systemu nie mają używać dodatkowych subskrypcji.

en: <b>Warning:</b> Using this option, your system will always be the most recent minor release and <b>cannot</b> be limited to an older release version.
pl: <b>Ostrzeżenie:</b> po użyciu tej opcji system będzie zawsze najnowszym mniejszym wydaniem i <b>nie</b> będzie mógł być ograniczany do poprzedniego wydania.

en: <b>Warning</b>
pl: <b>Ostrzeżenie</b>

en: <b>You have no active subscriptions available in your account.</b> You will need to do one of the following to create an active subscription in your account before this system can be registered:
pl: <b>Brak aktywnych subskrypcji dostępnych na koncie.</b> Wymagane będzie wykonanie jednego z poniższych działań, aby utworzyć aktywną subskrypcję na koncie:

en: <b>Your system was registered for updates during installation.</b>
pl: <b>System został zarejestrowany dla aktualizacji podczas instalacji.</b>

en: <b>_All available updates</b> will be provided to this system. If kept updated, this system will always be equivalent to the latest minor release in the main 'Red Hat Enterprise Linux x' software channel.
pl: System będzie otrzymywał <b>_wszystkie dostępne aktualizacje</b>. Gdy jest aktualny, ten system zawsze będzie odpowiednikiem najnowszego mniejszego wydania z głównego kanału oprogramowania „Red Hat Enterprise Linux x”.

en: <b>_Limited updates</b> will be provided to this system, maintaining compatibility with the selected minor release software channel:
pl: System będzie otrzymywał <b>_ograniczone aktualizacje</b>, zachowując zgodność z wybranym kanałem aktualizacji mniejszego wydania:

en: <big><b>Moving to earlier releases won't be possible</b></big>
pl: <big><b>Przejście do poprzednich wydań nie będzie możliwe</b></big>

en: <big><b>Profile Data</b></big>
pl: <big><b>Dane profilu</b></big>

en: <big><b>System Name</b></big>
pl: <big><b>Nazwa systemu</b></big>

en: <small><b>Example:</b> squid.example.com:3128</small>
pl: <small><b>Przykład:</b> squid.example.com:3128</small>

en: <small><b>Example</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>
pl: <small><b>Przykład</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>

en: <small><b>Tip:</b> Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>
pl: <small><b>Wskazówka:</b> firma Red Hat ceni prywatność użytkowników: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html</small>

en: <small>Tip: Forgot your login or password? Contact your Satellite's <i>Organization Administrator</i>.</small>
pl: <small>Wskazówka: zapomniano loginu lub hasła? Można skontaktować się z <i>Administratorem organizacji</i> usługi Satellite.</small>

en: A Profile Name is a descriptive name that you choose to identify this System Profile on the Red Hat Satellite web pages. Optionally, include a computer serial or identification number.
pl: Nazwa profilu jest opisową nazwą służącą identyfikacji profilu systemu na stronach WWW usługi Red Hat Satellite. Opcjonalnie zawiera numer seryjny lub identyfikacyjny komputera.

en: A common cause of this error is the system time being incorrect. Verify that the time on this system is correct.
pl: Najczęstszą przyczyną tego błędu jest niepoprawny czas w systemie. Proszę sprawdzić, czas w tym systemie jest poprawny.

en: A connection was attempted with a malformed URI.
pl: Próbowano połączenia z błędnie sformatowanym adresem URI.

en: A connection was attempted with a malformed URI: %s.
pl: Próbowano połączenia z błędnie sformatowanym adresem URI: %s.

en: A profilename was not specified, and hostname and IP address could not be determined to use as a profilename, please specify one.
pl: Nie podano nazwy profilu i nie można ustalić nazwy komputera i adresu IP do użycia jako nazwy profilu. Proszę podać inną nazwę.

en: A proxy was specified at %s.
pl: Podano pośrednika w %s.

en: A recognizable name will help you identify this system in a management interface.
pl: Rozpoznawalna nazwa pomoże identyfikować system w interfejsie zarządzania.

en: A security certificate compatible with <b>%s</b> was not found on this system.
    
    A security certificate, using SSL technology, is necessary to ensure that data communicated between this system and Spacewalk (including your login and password) is secure.
pl: W systemie nie odnaleziono certyfikatu zgodnego z <b>%s</b>.
    
    Certyfikat bezpieczeństwa, używający technologii SSL, jest wymagany do zapewnienia bezpieczeństwa danych przesyłanych między tym systemem a usługą Spacewalk (w tym login i hasło).

en: A username and password are required to register a system.
pl: Nazwa użytkownika i hasło są wymagane do rejestracji systemu.

en: Access to the technical support experts at Red Hat or Red Hat's partners for help with any issues you might encounter with this system.
pl: Dostęp do ekspertów wsparcia technicznego firmy Red Hat i partnerów firmy Red Hat, pomagających w rozwiązywaniu wszystkich problemów z tym systemem.

en: Activate a previously purchased subscription you have not yet activated.
pl: Aktywowanie poprzednio zakupionej subskrypcji.

en: Additional hardware information including PCI devices, disk sizes and mount points will be included in the profile.
pl: Profil będzie zawierał dodatkowe informacje o sprzęcie, w tym listę urządzeń PCI, rozmiary dysków i punkty montowania.

en: All available updates
pl: Wszystkie dostępne aktualizacje

en: All available updates will be provided to this system. If kept updated, this system will always be equivalent to the latest minor release in the main 'Red Hat Enterprise Linux x' software channel.
pl: System będzie otrzymywał wszystkie dostępne aktualizacje. Gdy jest aktualny, ten system zawsze będzie odpowiednikiem najnowszego mniejszego wydania z głównego kanału oprogramowania „Red Hat Enterprise Linux x”.

en: An error has occurred:
pl: Wystąpił błąd:

en: An unexpected OS error occurred: %s
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd systemu operacyjnego: %s

en: Aplet screenshot
pl: Zrzut ekranu apletu

en: Arch
pl: Architektura

en: Architecture: %s, OS Release: %s, OS Version: %s
pl: Architektura: %s, wydanie systemu operacyjnego: %s, wersja systemu operacyjnego: %s

en: Are you Sure?
pl: Na pewno?

en: Are you sure you don't want to connect your system to Red Hat Satellite? You'll miss out on the benefits of a Red Hat Enterprise Linux subscription:
pl: Na pewno nie łączyć systemu z usługą Red Hat Satellite? Nie będzie można korzystać z korzyści subskrypcji systemu Red Hat Enterprise Linux:

en: Are you sure you don't want to register your system with Red Hat? You'll miss out on the benefits of a Red Hat Enterprise Linux Subscription:
pl: Na pewno nie rejestrować systemu w firmie Red Hat? Nie będzie można korzystać z korzyści subskrypcji systemu Red Hat Enterprise Linux:

en: Are you sure you would like to continue?
pl: Na pewno kontynuować?

en: Attempting to contact the Spacewalk server.
pl: Próbowanie skontaktowania się z serwerem Spacewalk.

en: Attempting to run more than one instance of rhn_check. Exiting.
pl: Próbowanie wykonania więcej niż jednego wystąpienia rhn_check. Kończenie działania.

en: Back
pl: Wstecz

en: Building Package List
pl: Budowanie listy pakietów

en: Building a list of RPM packages installed on your system.  Please wait.
pl: Budowanie listy pakietów RPM zainstalowanych w systemie. Proszę czekać.

en: CPU Model:
pl: Model procesora:

en: CPU Speed:
pl: Prędkość procesora:

en: CPU model:
pl: Model procesora:

en: CPU speed:
pl: Prędkość procesora:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot contact selected server
pl: Nie można skontaktować się z wybranym serwerem

en: Certificate _Location:
pl: _Położenie certyfikatu:

en: Channel(s): %s successfully added
pl: Kanały: pomyślnie dodano %s

en: Channel(s): %s successfully removed
pl: Kanały: pomyślnie usunięto %s

en: Choose Service
pl: Wybierz usługę

en: Choose minor release
pl: Proszę wybrać mniejsze wydanie

en: Close
pl: Zamknij

en: Compliance:
pl: Zgodność z subskrypcją:

en: Confirm operating system release selection
pl: Proszę potwierdzić wybór wydania systemu operacyjnego

en: Confirm operation system release selection
pl: Proszę potwierdzić wydanie systemu operacyjnego

en: Connecting your system to Red Hat Satellite allows you to take full advantage of the benefits of a paid subscription, including:
pl: Połączenie systemu z usługą Red Hat Satellite umożliwia pełne korzystanie z korzyści płatnej subskrypcji, w tym:

en: Connection aborted by the user
pl: Połączenie przerwane przez użytkownika

en: Copyright © 2006--2014 Red Hat, Inc. All rights reserved.
pl: Copyright © 2006-2014 Red Hat, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

en: Could not open %s
    %s is not enabled.
pl: Nie można otworzyć %s
    Nie włączono %s.

en: Create Profile
pl: Utwórz profil

en: Create Profile - Hardware
pl: Tworzenie profilu — sprzęt

en: Create Profile - Packages
pl: Tworzenie profilu — pakiety

en: Create profile
pl: Utwórz profil

en: Delay error from server.  The message was:
pl: Błąd opóźnienia z serwera. Komunikat:

en: Depending on what Red Hat Satellite modules are associated with a system, you'll enjoy different benefits. The following are the Red Hat Satellite modules associated with this system:
pl: W zależności od modułów usługi Red Hat Satellite powiązanych z systemem, można korzystać z różnych korzyści. Te moduły usługi Red Hat Satellite są powiązane z tym systemem:

en: Do not attempt to use X
pl: Bez używania systemu X Window

en: Do not probe or upload any hardware info
pl: Bez wykrywania i wysyłania informacji o sprzęcie

en: Do not profile or upload any package info
pl: Bez profilowania i wysyłania informacji o pakietach

en: Do not start rhnsd after completion
pl: Bez uruchamiania rhnsd po ukończeniu

en: Do not upload any virtualization info
pl: Bez wysyłania informacji o wirtualizacji

en: Double-check the location - is '%s' correct? If not, you can correct it and try again.
pl: Proszę się upewnić, że położenie „%s” jest poprawne. Jeśli nie jest, można je poprawić i spróbować ponownie.

en: Download installation images for Red Hat Enterprise Linux releases, including new releases.
pl: Pobieranie obrazów instalacji systemu Red Hat Enterprise Linux, w tym nowych wydań.

en: Downloads & Upgrades:
pl: Pobieranie i aktualizacje systemu:

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: ERROR: can not find RHNS CA file
pl: BŁĄD: nie można odnaleźć pliku CA RHNS

en: ERROR: must be root to execute
pl: BŁĄD: tylko root może wykonywać

en: ERROR: these arguments make no sense in this context (try --help)
pl: BŁĄD: te parametry nie mają sensu w tym kontekście (proszę użyć opcji --help)

en: ERROR: this action does not require channel
pl: BŁĄD: to działanie nie wymaga kanału

en: ERROR: you have to specify at least one channel
pl: BŁĄD: należy podać co najmniej jeden kanał

en: ERROR: you may want to specify --add, --remove or --list
pl: BŁĄD: można podać --add, --remove lub --list

en: Enter in the format hostname(:port)
pl: Proszę podać w formacie nazwa-komputera(:port)

en: Enter your Red Hat Satellite URL.
pl: Proszę podać adres URL usługi Red Hat Satellite.

en: Error
pl: Błąd

en: Error communicating with server. The message was:
pl: Błąd podczas komunikacji z serwerem. Komunikat:

en: Error during adding channel(s) %s
pl: Błąd podczas dodawania kanału %s

en: Error during removal of channel(s) %s
pl: Błąd podczas usuwania kanału %s

en: Error parsing the oemInfo file at field:
pl: Błąd podczas przetwarzania pliku oemInfo w polu:

en: Error reading cpu information:
pl: Błąd podczas odczytywania informacji o procesorze:

en: Error reading install method information:
pl: Błąd podczas odczytywania informacji o metodzie instalacji:

en: Error reading network interface information:
pl: Błąd podczas odczytywania informacji o interfejsie sieciowym:

en: Error reading networking information:
pl: Błąd podczas odczytywania informacji o sieci:

en: Error reading system memory information:
pl: Błąd podczas odczytywania informacji o pamięci systemu:

en: Error running hardware profile
pl: Błąd podczas uruchamiania profilu sprzętowego

en: Error validating data at server:
pl: Błąd podczas sprawdzania danych na serwerze:

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: Server Unavailable. Please try later.
pl: Błąd: serwer jest niedostępny. Proszę spróbować później.

en: Example: https://satellite.example.com/XMLRPC
pl: Przykład: https://satellite.example.com/XMLRPC

en: Fatal Error
pl: Krytyczny błąd

en: File Not Found:
pl: Nie odnaleziono pliku:

en: Finish
pl: Ukończ

en: Getting list of packages installed on the system
pl: Pobieranie listy pakietów zainstalowanych w systemie

en: Go Back and Register
pl: Wróć i zarejestruj

en: Hardware Info
pl: Informacje o sprzęcie

en: Hardware Profile
pl: Profil sprzętu

en: Hostname:
pl: Nazwa komputera:

en: Hostname:
pl: Nazwa komputera:

en: I <b>_don't</b> have an SSL certificate. I will contact my system administrator for assistance and will register at a later time.
pl: <b>_Nie</b> mam certyfikatu SSL. Skontaktuję się z administratorem systemu, aby uzyskać pomoc, i zarejestruję się później.

en: I have an <b>_SSL certificate</b> to communicate with Spacewalk:
pl: Mam <b>certyfikat _SSL</b> do komunikacji z usługą Spacewalk:

en: I would like to connect to Spacewalk via an _HTTP proxy.
pl: Chcę połączyć się z usługą Spacewalk przez pośrednika _HTTP.

en: I would like to connect via an _HTTP proxy.
pl: Chcę połączyć się przez pośrednika _HTTP.

en: I'd like to register with an Red Hat Satellite or Red Hat Satellite Proxy
pl: Chcę zarejestrować za pomocą usługi Red Hat Satellite lub Red Hat Satellite Proxy

en: I'll register later.
pl: Nie teraz.

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: If you are using https you must enter the location of a valid SSL certificate.
pl: Do łączenia przez HTTPS należy podać położenie prawidłowego certyfikatu SSL.

en: Include RPM packages installed on this system in my System Profile
pl: Dołączenie informacji o pakietach RPM zainstalowanych w systemie do profilu systemu

en: Include the following information about hardware and network:
pl: Dołączenie następujących informacji o sprzęcie i sieci:

en: Installation _Number:
pl: _Numer instalacji:

en: It appears this system has already been set up for software updates:
pl: System został już ustawiony dla aktualizacji oprogramowania:

en: Limited Updates Only
pl: Tylko ograniczone aktualizacje

en: Limited updates
pl: Ograniczone aktualizacje

en: Limited updates will be provided to this system, maintaining compatibility with the selected minor release software channel:
pl: System będzie otrzymywał ograniczone aktualizacje, zachowując zgodność z wybranym kanałem aktualizacji mniejszego wydania:

en: Link To Subscription
pl: Odnośnik do subskrypcji

en: Location:
pl: Położenie:

en: Log in to http://rhn.redhat.com/ and unentitle an inactive system at Your RHN > Subscription Management > System Entitlements.
pl: Zalogowanie w http://rhn.redhat.com/ i unieważnienie nieaktywnego systemu w Mój RHN → Zarządzanie subskrypcją → Ważne systemy.

en: Make sure the network connection on this system is operational.
pl: Należy się upewnić, że połączenie sieciowe na tym systemie działa poprawnie.

en: Manage subscriptions and systems registered to Customer Portal via access.redhat.com or through one of our other subscription management services.
pl: Zarządzanie subskrypcjami i systemami zarejestrowanymi w Portalu klienta przez access.redhat.com lub przez jedną z pozostałych usług zarządzania subskrypcją.

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Management module: automatic updates, systems grouping, systems permissions, system package profiling, bare-metal provisioning, existing state provisioning, rollbacks, configuration management
pl: Moduł zarządzania: automatyczne aktualizacje, grupowanie systemów, uprawnienia systemów, profilowanie pakietów systemu, nadzorowanie komputera, nadzorowanie istniejącego stanu, przywracanie, zarządzanie konfiguracją

en: Management:
pl: Zarządzanie:

en: Memory:
pl: Pamięć:

en: Memory:
pl: Pamięć:

en: Network error:
pl: Błąd sieci:

en: Next
pl: Dalej

en: No, Cancel
pl: Nie, anuluj

en: Note: %s has been enabled.
pl: Uwaga: włączono %s.

en: Notice
pl: Uwaga

en: Operating System Release Version
pl: Wersja wydania systemu operacyjnego

en: Operating System version:
pl: Wersja systemu operacyjnego:

en: Package
pl: Pakiet

en: Package Information
pl: Informacje o pakietach

en: Password error. The message was:
pl: Błąd hasła. Komunikat:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Please enter a desired login.
pl: Proszę podać login.

en: Please enter and verify a password.
pl: Proszę podać i potwierdzić hasło.

en: Please enter the location of your Red Hat Satellite server and of its SSL certificate. The SSL certificate is only required if you will be connecting over https (recommended).
pl: Proszę podać położenie serwera Red Hat Satellite i jego certyfikatu SSL. Certyfikat SSL jest wymagany tylko do łączenia przez HTTPS (zalecane).

en: Please enter your Red Hat account information:
pl: Proszę podać informacje o koncie Red Hat:

en: Please enter your account information for the <b>%s</b> Spacewalk server:
pl: Proszę podać informacje o koncie dla serwera usługi Spacewalk <b>%s</b>:

en: Please enter your login information for the %s Red Hat Network Satellite:
pl: Proszę podać informacje o logowaniu do usługi Red Hat Network Satellite %s:

en: Please review the subscription details below:
pl: Proszę przejrzeć informacje o subskrypcji poniżej:

en: Please verify the values of sslCACert and serverURL in /etc/sysconfig/rhn/up2date. You can either make the serverURL use http instead of https, or you can download the SSL cert from your Satellite, place it in /usr/share/rhn, and ensure sslCACert points to it.
pl: Proszę sprawdzić poprawność wartości sslCACert i serverURL w pliku /etc/sysconfig/rhn/up2date. Można ustawić serverURL na używanie protokołu HTTP zamiast HTTPS, albo pobrać certyfikat SSL z usługi Satellite, umieścić go w /usr/share/rhn, a następnie ustawić sslCACert na używanie nowego certyfikatu.

en: Press <space> to deselect the option.
pl: Naciśnięcie <spacji> odznaczy opcję.

en: Problem registering system.
pl: Problem podczas rejestrowania systemu.

en: Problem registering system.
    
    A universal default activation key limits the number of systems which can connect to the RHN organization associated with your login. To allow this system to connect, please contact your RHN organization administrator to increase the number of systems allowed to connect or to disable this universal default activation key. More details can be found in Red Hat Knowledgebase Article #7924 at http://kbase.redhat.com/faq/FAQ_61_7924.shtm
pl: Problem podczas rejestrowania systemu.
    
    Uniwersalnie domyślny klucz aktywacji ogranicza liczbę systemów, które można łączyć z organizacją RHN powiązaną z tym loginem. Aby ten system mógł się połączyć, proszę skontaktować się z administratorem organizacji RHN, aby zwiększyć liczbę dozwolonych systemów lub wyłączyć uniwersalnie domyślny klucz aktywacji. Więcej informacji można znaleźć w artykule #7924 bazy wiedzy firmy Red Hat pod adresem http://kbase.redhat.com/faq/FAQ_61_7924.shtm

en: Problem registering system:
pl: Problem podczas rejestrowania systemu:

en: Problem sending hardware information.
pl: Problem podczas wysyłania informacji o sprzęcie.

en: Problem sending hardware profile.
pl: Problem podczas wysyłania profilu sprzętu.

en: Problem sending hardware profile:
pl: Problem podczas wysyłania profilu sprzętu:

en: Problem sending package information.
pl: Problem podczas wysyłania informacji o pakietach.

en: Problem sending package list.
pl: Problem podczas wysyłania listy pakietów.

en: Problem sending package list:
pl: Problem podczas wysyłania listy pakietów:

en: Problem writing out system id to disk.
pl: Problem podczas zapisania identyfikatora systemu na dysku.

en: Profile name:
pl: Nazwa profilu:

en: Provide a Security Certificate
pl: Proszę podać certyfikat bezpieczeństwa

en: Provide a security certificate
pl: Proszę podać certyfikat bezpieczeństwa

en: Proxy Configuration
pl: Konfiguracja pośrednika

en: Proxy P_assword:
pl: _Hasło pośrednika:

en: Proxy Setup Button
pl: Ustawienia pośrednika

en: Proxy _Username:
pl: _Nazwa użytkownika pośrednika:

en: Purchase an additional Red Hat Enterprise Linux subscription at http://www.redhat.com/store/.
pl: Zakupienie dodatkowej subskrypcji systemu Red Hat Enterprise Linux pod adresem http://www.redhat.com/store/.

en: RHN Registration
pl: Rejestracja w usłudze RHN

en: RHN login field
pl: Login Red Hat

en: RHN password field
pl: Hasło Red Hat

en: RPM dependency error. The message was:
pl: Błąd zależności RPM. Komunikat:

en: RPM error.  The message was:
pl: Błąd RPM. Komunikat:

en: RPM information is important to determine what updated software packages are relevant to this system.
pl: Informacje o pakietach RPM są ważne do określenia, które zaktualizowane pakiety oprogramowania są istotne dla tego systemu.

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system <b>updated</b> and <b>secure</b>.
pl: Otrzymywanie najnowszych aktualizacji oprogramowania, w tym aktualizacji bezpieczeństwa, dzięki czemu ten system Red Hat Enterprise Linux jest <b>aktualny</b> i <b>zabezpieczony</b>.

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system updated and secure.
pl: Otrzymywanie najnowszych aktualizacji oprogramowania, w tym aktualizacji bezpieczeństwa, dzięki czemu ten system Red Hat Enterprise Linux jest aktualny i zabezpieczony.

en: Red Hat Account
pl: Konto Red Hat

en: Red Hat Linux Version:
pl: Wersja systemu Red Hat Linux:

en: Red Hat Login:
pl: Login Red Hat:

en: Register Later
pl: Zarejestruj później

en: Register _Later
pl: _Zarejestruj później

en: Register for software updates from Spacewalk/Red Hat Satellite/Red Hat Network Classic
pl: Rejestracja dla aktualizacji oprogramowania z usług Spacewalk/Red Hat Satellite/Red Hat Network Classic

en: Register the system even if it is already registered
pl: Rejestruje system, nawet jeśli jest już zarejestrowany

en: Register to Spacewalk/Red Hat Satellite/Red Hat Network Classic.
pl: Rejestracja w usługach Spacewalk/Red Hat Satellite/Red Hat Network Classic.

en: Registering System
pl: Rejestrowanie systemu

en: Registering system and sending profile information.  Please wait.
pl: Rejestrowanie systemu i wysyłanie informacji o profilu. Proszę czekać.

en: Registering your system with Red Hat allows you to take full advantage of the benefits of a paid subscription, including:
pl: Zarejestrowanie systemu w firmie Red Hat umożliwia pełne korzystanie z korzyści płatnej subskrypcji, w tym:

en: Review Subscription
pl: Przejrzyj subskrypcję

en: Review system...
pl: Przejrzyj system…

en: SSL certificate:
pl: Certyfikat SSL:

en: Satellite URL:
pl: Adres URL usługi Satellite:

en: Security & Updates:
pl: Bezpieczeństwo i aktualizacje:

en: See /var/log/up2date for more information
pl: /var/log/up2date zawiera więcej informacji

en: Select A File
pl: Wybór pliku

en: Select how your system will receive updates:
pl: Proszę wybrać, jak system ma otrzymywać aktualizacje:

en: Send Profile Information to Red Hat Satellite
pl: Wyślij informacje o profilu do usługi Red Hat Satellite

en: Send _hardware profile
pl: _Wysyłanie profilu sprzętu

en: Send _package profile
pl: Wy_syłanie profilu pakietów

en: Send hardware profile checkbox
pl: Wysyłanie profilu sprzętu

en: Send package profile checkbox
pl: Wysyłanie listy pakietów

en: Send us a profile of your current hardware and packages so we can determine what updates are available.
pl: Proszę wysłać profil obecnego sprzętu i pakietów, aby można było ustalić, jakie aktualizacje są dostępne.

en: Sending Information
pl: Wysyłanie informacji

en: Sending Profile to Red Hat Satellite
pl: Wysyłanie profilu do usługi Red Hat Satellite

en: Sending hardware information
pl: Wysyłanie informacji o sprzęcie

en: Sending package information
pl: Wysyłanie informacji o pakietach

en: Server has refused connection due to high load
pl: Serwer odmówił połączenia z powodu przeciążenia

en: Service Level:
pl: Poziom usług:

en: Set Up Software Updates
pl: Ustaw aktualizacje oprogramowania

en: Show additional output
pl: Wyświetla dodatkowe wyjście

en: Software Channel Subscriptions:
pl: Subskrypcje kanału oprogramowania:

en: Software Update Not Set Up
pl: Nie ustawiono aktualizacji oprogramowania

en: Software Updates Not Set Up
pl: Nie ustawiono aktualizacji oprogramowania

en: Software update setup has been completed for this system.
pl: Ukończono ustawianie aktualizacji oprogramowania dla tego systemu.

en: Something went wrong while installing the new certificate:
pl: Coś się nie powiodło podczas instalowania nowego certyfikatu:

en: Spacewalk Location:
pl: Położenie usługi Spacewalk:

en: Specify a file to use as the ssl CA cert
pl: Podaje plik używany jako certyfikat CA SSL

en: Specify a password
pl: Podaje hasło

en: Specify a password to use with an authenticated http proxy
pl: Podaje hasło używane z uwierzytelnionym pośrednikiem HTTP

en: Specify a profilename
pl: Podaje nazwę profilu

en: Specify a url to use as a server
pl: Podaje adres URL używanego serwera

en: Specify a username
pl: Podaje nazwę użytkownika

en: Specify a username to use with an authenticated http proxy
pl: Podaje nazwę użytkownika używaną z uwierzytelnionym pośrednikiem HTTP

en: Specify an activation key
pl: Podaje klucz aktywacji

en: Specify an http proxy to use
pl: Podaje używanego pośrednika HTTP

en: Specify an organizational id for this system
pl: Podaje identyfikator organizacyjny dla tego systemu

en: Start Window
pl: Okno startowe

en: Stay in compliance with your subscription agreement and manage subscriptions for systems connected to your account.
pl: Zgodność z warunkami subskrypcji i zarządzanie subskrypcjami systemów połączonych z kontem.

en: Subscribe this system to the EUS channel tied to the system's redhat-release
pl: Subskrybowanie tego systemu do kanału EUS powiązanego z plikiem redhat-release systemu

en: Subscriptions have been activated for the following Red Hat products/services:
pl: Aktywowano subskrypcje dla następujących produktów i usług firmy Red Hat:

en: Support:
pl: Wsparcie:

en: System Already Registered
pl: System jest już zarejestrowany

en: System ID:
pl: Identyfikator systemu:

en: System Registration
pl: Rejestracja systemu

en: System _Name:
pl: _Nazwa systemu:

en: System registration
pl: Rejestracja systemu

en: Take me back to the registration
pl: Wróć do rejestracji

en: Take me back to the setup process.
pl: Wróć do procesu ustawiania.

en: The installation number %s was activated during this system's initial connection to Red Hat Satellite.
pl: Numer instalacji %s został aktywowany podczas początkowego połączenia systemu z usługą Red Hat Satellite.

en: The installation number [ %s ] provided is not a valid installation number. Please go back to the previous screen and fix it.
pl: Podany numer instalacji [ %s ] jest nieprawidłowy. Proszę wrócić do poprzedniego ekranu i to naprawić.

en: The installation number is invalid
pl: Numer instalacji jest nieprawidłowy

en: The server indicated an error:
pl: Serwer zasygnalizował błąd:

en: The server may be in outage mode. You may have to try connecting later.
pl: Serwer może chwilowo nie działać. Proszę spróbować połączyć się później.

en: The server you are registering against does not support EUS.
pl: Serwer, w którym system jest rejestrowany, nie obsługuje EUS.

en: There was a SSL crypto error: %s
pl: Wystąpił błąd szyfrowania SSL: %s

en: There was a problem registering this system.
pl: Wystąpił problem podczas rejestrowania tego systemu.

en: There was an SSL error. This could be because the file you picked was not a certificate file.
pl: Wystąpił błąd SSL. Być może wybrany plik nie jest certyfikatem.

en: There was an SSL error: %s
pl: Wystąpił błąd SSL: %s

en: There was an authentication error: %s
pl: Wystąpił błąd uwierzytelniania: %s

en: There was an error building the list of packages.
pl: Wystąpił błąd podczas budowania listy pakietów.

en: There was an error communicating with Spacewalk server.
pl: Wystąpił błąd podczas komunikacji z serwerem Spacewalk.

en: There was an error communicating with the registration server.  The message was:
pl: Wystąpił błąd podczas komunikacji z serwerem rejestracji. Komunikat:

en: There was an error communicating with the registration server:
pl: Wystąpił błąd podczas komunikacji z serwerem rejestracji:

en: There was an error getting the list of hardware.
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania listy sprzętu.

en: There was an error loading your configuration.  Make sure that
    you have read access to /etc/sysconfig/rhn.
pl: Wystąpił błąd podczas wczytywania konfiguracji. Należy upewnić się,
    że można odczytać plik /etc/sysconfig/rhn.

en: There was an error saving your configuration. Make sure that
    you own %s.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania konfiguracji. Należy upewnić się,
    że jest się właścicielem %s.

en: There was an error while applying your choice.
pl: Wystąpił błąd podczas zastosowywania wyboru.

en: There was an error while assembling information for the profile.
pl: Wystąpił błąd podczas zbierania informacji do profilu.

en: There was an error while creating the profile.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia profilu.

en: There was an error while installing the certificate.
pl: Wystąpił  błąd podczas instalowania certyfikatu.

en: There was an error while logging in.
pl: Wystąpił błąd podczas logowania.

en: There was an error while populating the profile.
pl: Wystąpił błąd podczas wypełniania profilu.

en: There was some sort of I/O error: %s
pl: Wystąpił błąd wejścia/wyjścia: %s

en: There was some sort of I/O error: %s
pl: Wystąpił błąd wejścia/wyjścia: %s

en: This assistant will guide you through connecting your system to Red Hat Satellite to receive software updates, including security updates, to keep your system supported and compliant.  You will need the following at this time:
    
     * A network connection
     * Your Red Hat Login & password
     * The location of a Red Hat Satellite or Proxy
pl: Ten asystent przeprowadzi przez łączenie systemu z usługą Red Hat Satellite, aby otrzymywać aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje bezpieczeństwa, co zapewni wsparcie systemu. Wymagane są:
    
     • Połączenie z siecią
     • Login i hasło Red Hat
     • Położenie usługi Red Hat Satellite lub pośrednika

en: This assistant will guide you through the process of registering your system with Red Hat to receive software updates and other benefits. You will need the following to register:
pl: Ten asystent przeprowadzi przez proces rejestracji systemu w firmie Red Hat, aby otrzymywać aktualizacje oprogramowania i inne korzyści. Wymagane są:

en: This client requires the server to support %s, which the current server does not support
pl: Klient wymaga od serwera obsługi %s, której bieżący serwer nie obsługuje

en: This error shouldn't have happened. If you'd like to help us improve this program, please file a bug at bugzilla.redhat.com. Including the relevant parts of '%s' would be very helpful. Thanks!
pl: Ten błąd nie powinien się zdarzać. Zgłoszenie błędu w bugzilla.redhat.com pomoże w ulepszaniu tego programu. Dołączenie odpowiednich części „%s” będzie bardzo pomocne. Dziękujemy!

en: This server doesn't support functionality needed by this version of the software update setup client. Please try again with a newer server.
pl: Ten serwer nie obsługuje funkcjonalności wymaganych przez tę wersję klienta ustawień aktualizacji oprogramowania.

en: This system has already been registered using Red Hat Subscription Management.
    
    Your system is being registered again using Red Hat Satellite or Red Hat Satellite Proxy technology. Red Hat recommends that customers only register once.
    
    To learn more about RHN Classic/Red Hat Satellite registration and technologies please consult this Knowledge Base Article: https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563
pl: Ten system został już zarejestrowany za pomocą Zarządzania subskrypcjami firmy Red Hat.
    
    System jest rejestrowany ponownie za pomocą technologii Red Hat Satellite lub Red Hat Satellite Proxy. Firma Red Hat zaleca, aby klienci rejestrowali się tylko raz.
    
    Więcej informacji o rejestracji w usłudze RHN Classic/Red Hat Satellite można znaleźć w tym artykule bazy wiedzy: https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563

en: This system has already been registered with RHN using RHN certificate-based technology.
pl: Ten system został już zarejestrowany w usłudze RHN za pomocą technologii używającej certyfikatu RHN.

en: This system is already registered. Use --force to override
pl: System jest już zarejestrowany. Opcja --force wymusi rejestrację

en: This system is not associated with any channel.
pl: Ten system nie jest powiązany z żadnym kanałem.

en: This system may not be updated until it is associated with a channel.
pl: Ten system nie może zostać zaktualizowany, dopóki nie zostanie powiązany z kanałem.

en: This system was unable to be associated with any RHN service level modules. This system will not receive any software updates to keep it secure and supported. Contace your Satellite administrator about this problem. Once you make the appropriate active subscriptions available in your account, you may browse to this system's profile in the RHN web interface, delete the profile, and re-connect this system to Red Hat Satellite.
pl: Nie można powiązać tego systemu z żadnym modułem poziomu usługi RHN. System nie będzie otrzymywał żadnych aktualizacji oprogramowania, aby był zabezpieczony i wspierany. Proszę skontaktować się z administratorem usługi Satellite w sprawie tego problemu. Po dodaniu aktywnych subskrypcji do konta będzie można przejść do profilu tego systemu w interfejsie WWW usługi RHN, usunąć profil i ponownie połączyć ten system z usługą Red Hat Satellite.

en: This system was unable to be associated with the following RHN module(s) because there were insufficient subscriptions available in your account:
pl: Ten system nie może być powiązany z tymi modułami usługi RHN, ponieważ na koncie jest za mało dostępnych subskrypcji:

en: This system was unable to subscribe to any software channels. Your system will not receive any software updates to keep it secure and supported. Contact your Satellite administrator about this problem. Once you make the appropriate active subscriptions available in your account, you may browse to this system's profile in the RHN web interface and subscribe this system to software channels via the software > software channels tab.
pl: Nie można subskrybować tego systemu do żadnych kanałów oprogramowania. System nie będzie otrzymywał żadnych aktualizacji oprogramowania, aby był zabezpieczony i wspierany. Proszę skontaktować się z administratorem usługi Satellite w sprawie tego problemu. Po dodaniu aktywnych subskrypcji do konta będzie można przejść do profilu tego systemu w interfejsie WWW usługi RHN i subskrybować ten system do kanałów oprogramowania przez kartę Oprogramowanie → Kanały oprogramowania.

en: This system will <b>not</b> be able to successfully receive software updates, including security updates, from Red Hat without connecting to a Red Hat Satellite or Red Hat Network Classic.
    
    To keep your system updated, secure, and supported, please register this system at your earliest convenience.
pl: Ten system <b>nie</b> będzie mógł otrzymywać aktualizacji oprogramowania, w tym aktualizacji bezpieczeństwa, od firmy Red Hat bez połączenia się z usługą Red Hat Satellite lub Red Hat Network Classic.
    
    Proszę zarejestrować ten system jak najszybciej, aby system był aktualny, zabezpieczony i wspierany.

en: This system will receive updates from the following software channels:
pl: Ten system będzie otrzymywał aktualizacje z następujących kanałów oprogramowania:

en: Tip: Forgot your login or password?  Contact your Satellite's Organization Administrator.
pl: Wskazówka: zapomniano loginu lub hasła? Można skontaktować się z administratorem organizacji usługi Satellite.

en: Tip: Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html
pl: Wskazówka: firma Red Hat ceni prywatność użytkowników: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html

en: To learn more about RHN registration and technologies please consult this Knowledge Base Article: <a href="https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563">https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563</a>
pl: Więcej informacji o rejestracji w usłudze RHN i technologiach znajduje się w tym artykule bazy wiedzy: <a href="https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563">https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563</a>

en: Unable to Locate SystemId
pl: Nie można odnaleźć identyfikatora systemu

en: Unable to locate SystemId file. Is this system registered?
pl: Nie można odnaleźć pliku identyfikatora systemu. Czy ten system jest zarejestrowany?

en: Unable to open gui. Try `up2date --nox`
pl: Nie można otworzyć graficznego interfejsu użytkownika. Proszę spróbować „up2date --nox”

en: Universal default activation key detected
    A universal default activation key was detected in your account. This means that a set of properties (software channel subscriptions, package installations, system group memberships, etc.) for your system's connection to Red Hat Satellite or Red Hat Satellite Proxyhave been determined by the activation key rather than your installation number.  You may also refer to the RHN Reference Guide, section 6.4.6 for more details about activation keys (http://access.redhat.com/knowledge/docs/Red_Hat_Network/)
    Universal Default activation key: %s
pl: Wykryto uniwersalnie domyślny klucz aktywacji
    Na koncie wykryto uniwersalnie domyślny klucz aktywacji. Oznacza to, że część właściwości (subskrypcje kanałów oprogramowania, instalacje pakietów, członkostwo w grupach systemów itp.) połączenia systemu z usługą Red Hat Satellite lub Red Hat Satellite Proxy została ustalona przez klucz aktywacji, zamiast numeru instalacji. Więcej informacji o kluczach aktywacji znajduje się w sekcji 6.4.6 Podręcznika usługi RHN (http://access.redhat.com/knowledge/docs/Red_Hat_Network/).
    Uniwersalnie domyślny klucz aktywacji: %s

en: Updates Configured
pl: Skonfigurowano aktualizacje

en: Updating hardware profile...
pl: Aktualizowanie profilu sprzęt…

en: Updating package profile...
pl: Aktualizowanie profilu pakietów…

en: Updating virtualization profile...
pl: Aktualizowanie profilu wirtualizacji…

en: Usage of --use-eus-channel option with --activationkey is not supported. Please use username and password instead.
pl: Użycie opcji --use-eus-channel razem z --activationkey nie jest obsługiwane. Proszę użyć nazwy użytkownika i hasła zamiast tego.

en: Use Au_thentication with HTTP Proxy:
pl: _Uwierzytelnienie pośrednika HTTP:

en: Use Authentication with HTTP Proxy
pl: Uwierzytelnienie pośrednika HTTP

en: User interrupted process.
pl: Użytkownik przerwał proces.

en: V_iew Package Profile ...
pl: P_rofil pakietów…

en: Version:
pl: Wersja:

en: View Hardware Profile
pl: Profil sprzętu

en: View Package Profile
pl: Profil pakietów

en: Virtualization module: software updates for a limited number of virtual guests on this system.
pl: Moduł wirtualizacji: aktualizacje oprogramowania dla ograniczonej liczby wirtualnych gości w tym systemie.

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Warning: %s is not present, could not enable it.
pl: Ostrzeżenie: nie ma %s, nie można włączyć.

en: Warning: %s is not present, could not enable it.
    Automatic updates will not work.
pl: Ostrzeżenie: nie ma %s, nie można włączyć.
    Automatyczne aktualizacje nie będą działać.

en: Warning: --contactinfo option has been deprecated. Please login to the server web user Interface and update your contactinfo.
pl: Ostrzeżenie: opcja --contactinfo jest przestarzała. Proszę zalogować się w interfejsie WWW serwera i zaktualizować swoje dane kontaktowe.

en: Warning: An error occurred during enabling %s.
    %s is not enabled.
    Automatic updates will not work.
pl: Ostrzeżenie: wystąpił błąd podczas włączania %s.
    Nie włączono %s.
    Automatyczne aktualizacje nie będą działały.

en: Warning: Could not open %s
    %s is not enabled.
pl: Ostrzeżenie: nie można otworzyć %s
    Nie włączono %s.

en: Warning: Only installed product listed above will receive updates and support. If you would like to receive updates for additional products, please login to your satellite web interface and subscribe this system to the appropriate software channels. See Kbase article for more details. (http://kbase.redhat.com/faq/docs/DOC-11313)
pl: Ostrzeżenie: tylko zainstalowane produkty wymienione powyżej będą otrzymywały aktualizacje i wsparcie. Aby otrzymywać aktualizacje dodatkowych produktów, proszę zalogować się w interfejsie WWW usługi Satellite i subskrybować ten system do odpowiednich kanałów oprogramowania. Artykuł bazy wiedzy zawiera więcej informacji: http://kbase.redhat.com/faq/docs/DOC-11313

en: Warning: Using this option, your system will always be the most recent minor release and cannot be limited to an older release version.
pl: Ostrzeżenie: po użyciu tej opcji system będzie zawsze najnowszym mniejszym wydaniem i nie będzie mógł być ograniczany do poprzedniego wydania.

en: Warning: unable to enable rhnsd with chkconfig
pl: Ostrzeżenie: nie można włączyć rhnsd za pomocą chkconfig

en: Warning: unable to enable rhnsd with systemd
pl: Ostrzeżenie: nie można włączyć rhnsd za pomocą systemd

en: Warning:You will not be able to limit this system to minor release that is older than the recent minor release if you select this option.
pl: Ostrzeżenie: po wybraniu tej opcji nie będzie można ograniczyć tego systemu do mniejszego wydania starszego, niż najnowsze mniejsze wydanie.

en: We are attempting to contact the Red Hat Network server at %s.
pl: Próbowanie skontaktowania się z serwerem Red Hat Network w %s.

en: We are finished collecting information for the System Profile.
    
    Press "Next" to send this System Profile to Red Hat Satellite.  Click "Cancel" and no information will be sent.  You can run the registration program later by typing `rhn_register` at the command line.
pl: Ukończono zbieranie informacji dla profilu systemu.
    
    Naciśnięcie przycisku „Dalej” wyśle ten profil systemu do usługi Red Hat Satellite. Naciśnięcie przycisku „Anuluj” nie spowoduje wysłania informacji. Można uruchomić program rejestracji później, wpisując „rhn_register” w wierszu poleceń.

en: We can't contact the Red Hat Satellite.
    
    Double check the location provided - is '%s' correct?
    If not, you can correct it and try again.
    
    Make sure that the network connection on this system is operational.
    
    This system will not be able to successfully receive software updates from Red Hat without connecting to a Red Hat Satellite server
pl: Nie można skontaktować się z usługą Red Hat Satellite.
    
    Proszę się upewnić, że podane położenie „%s” jest poprawne.
    Jeśli nie jest, można je poprawić i spróbować ponownie.
    
    Proszę się upewnić, że połączenie sieciowe na tym komputerze działa poprawnie.
    
    Bez połączenia z serwerem Red Hat Satellite nie będzie można otrzymywać aktualizacji oprogramowania z firmy Red Hat

en: We could not contact the Satellite or Proxy at '%s.'
pl: Nie można skontaktować się z usługą Satellite lub pośrednikiem pod adresem „%s”.

en: Why Register
pl: Po co się rejestrować

en: Why Should I Connect to RHN? ...
pl: Po co łączyć się z usługą RHN?

en: Why Should I Register?
pl: Po co się rejestrować?

en: Would you like to register your system at this time? <b>(Strongly recommended.)</b>
pl: Zarejestrować system teraz <b>(mocno zalecane)</b>?

en: Yes, Continue
pl: Tak, kontynuuj

en: Yes/No dialog:
pl: Okno dialogowe tak/nie:

en: You may be running a client that is incompatible with the server.
pl: Klient może być niezgodny z serwerem.

en: You may deselect individual packages by unchecking them below.
pl: Można zrezygnować z konkretnych pakietów odznaczając je poniżej.

en: You may now run '%s update' from this system's command line to get the latest software updates from Red Hat Satellite. You will need to run this periodically to get the latest updates. Alternatively, you may configure this system for automatic software updates (also known as 'auto errata update') via the Red Hat Satellite web interface.  (Instructions for this are in chapter 6 of the RHN Reference Guide, available from the 'Help' button in the main Red Hat Network Satellite web interface.)
pl: Można teraz wykonać polecenie „%s update” w wierszu poleceń tego systemu, aby pobrać najnowsze aktualizacje oprogramowania z usługi Red Hat Satellite. Należy regularnie wykonywać to polecenie, aby pobierać najnowsze aktualizacje. Można też skonfigurować ten system na otrzymywanie automatycznych aktualizacji oprogramowania (znanych też pod nazwą „automatyczne aktualizacje błędów”) przez interfejs WWW usługi Red Hat Satellite (instrukcja znajduje się w 6. rozdziale Podręcznika usługi RHN, dostępnego pod przyciskiem „Pomoc” w głównym interfejsie WWW usługi Red Hat Network Satellite).

en: You must be root to run %s
pl: Tylko root może uruchamiać %s

en: You must choose a name for this profile.
pl: Należy wybrać nazwę dla tego profilu.

en: You must enter a login.
pl: Należy podać login.

en: You must enter a password.
pl: Należy podać hasło.

en: You must enter a valid Satellite URL.
pl: Należy podać prawidłowy adres URL usługi Satellite.

en: You must run rhn_register as root.
pl: Należy uruchomić rhn_register jako root.

en: You must run the RHN registration program as root.
pl: Tylko root może uruchamiać program rejestracji w usłudze RHN.

en: You must select a certificate.
pl: Należy wybrać certyfikat.

en: You need to register this system by running `rhn_register` before using this option
pl: Przed użyciem opcji należy zarejestrować ten system wykonując polecenie „rhn_register”

en: You specified an invalid protocol. Only https and http are allowed.
pl: Podano nieprawidłowy protokół. Tylko HTTP i HTTPS są dozwolone.

en: You specified an invalid protocol.Only https and http are allowed.
pl: Podano nieprawidłowy protokół. Tylko HTTP i HTTPS są dozwolone.

en: You were unable to be subscribed to the following software channels because there were insufficient subscriptions available in your account:
pl: Nie można subskrybować następujących kanałów oprogramowania, ponieważ na koncie nie ma wystarczającej liczby dostępnych subskrypcji:

en: You will not be able to successfully register this system without contacting a Spacewalk server.
pl: Nie będzie można pomyślnie zarejestrować tego systemu bez skontaktowania się z serwerem Spacewalk.

en: You will not be able to take advantage of these benefits without registering.
pl: Bez rejestracji nie będzie można korzystać z tych korzyści.

en: You will not be able to take advantage of these subscription privileges without connecting your system to Red Hat Satellite.
pl: Bez połączenia systemu z usługą Red Hat Satellite nie będzie można korzystać z korzyści subskrypcji.

en: You won't be able to receive software updates, including security updates, for this system.
pl: Ten system nie będzie otrzymywał aktualizacji oprogramowania, w tym aktualizacji bezpieczeństwa.

en: Your account login
pl: Login konta

en: Your system is being registered again using RHN Classic technology. Red Hat recommends that customers only register once.
pl: System jest rejestrowany ponownie za pomocą technologii Red Hat Classic. Firma Red Hat zaleca, aby klienci rejestrowali się tylko raz.

en: Your system is not setup for software updates.
pl: System nie został ustawiony dla aktualizacji oprogramowania.

en: Your system is now ready to receive the software updates that will keep it secure and supported.
    
    You'll know when software updates are available when a package icon appears in the notification area of your desktop (usually in the upper-right corner, circled below.) Clicking on this icon, when available, will guide you through applying any updates that are available:
pl: System jest teraz gotowy na otrzymywanie aktualizacji oprogramowania, które zapewnią bezpieczeństwo i wsparcie.
    
    Dostępne aktualizacje oprogramowania pojawią się jako ikona pakietu w obszarze powiadamiania systemu (zwykle prawy górny róg ekranu, podkreślony poniżej). Naciśnięcie tej ikony przeprowadzi użytkownika przez proces zastosowywania dostępnych aktualizacji:

en: Your system is ready to receive the software updates that will keep it secure and supported.
    
    You'll know when software updates are available when a package icon appears in the notification area of your desktop (usually in the upper-right corner, circled below.) Clicking on this icon, when available, will guide you through applying any updates that are available:
pl: System jest gotowy na otrzymywanie aktualizacji oprogramowania, które zapewnią bezpieczeństwo i wsparcie.
    
    Dostępne aktualizacje oprogramowania pojawią się jako ikona pakietu w obszarze powiadamiania systemu (zwykle prawy górny róg ekranu, podkreślony poniżej). Naciśnięcie tej ikony przeprowadzi użytkownika przez proces zastosowywania dostępnych aktualizacji:

en: Your system will be subscribed to %s 
    base software channel. You will not be
    able to move this system to an earlier release
    (you will be able to move to a newer release).
    Are you sure you would like to continue?
pl: System będzie subskrybował podstawowy kanał
    oprogramowania %s. Nie będzie można przejść
    do poprzedniego wydania (będzie można przejść
    do nowszego wydania). Na pewno kontynuować?

en: Your system will be subscribed to the base software channel to receive all available updates.
pl: System będzie subskrybował podstawowy kanał oprogramowania, aby otrzymywać wszystkie dostępne aktualizacje.

en: Your system will be subscribed to the base software channel.  You will not be able to move this system to an earlier minor release channel if you continue (you will be able to move to a later release.)
pl: System będzie subskrybował podstawowy kanał oprogramowania. Po kontynuowaniu nie będzie można przejść do poprzedniego mniejszego wydania (będzie można przejść do następnego wydania).

en: Your system will need to access a subscription. This will allow you to keep your system updated, secure, and supported.
pl: System będzie potrzebował dostępu do subskrypcji. Zapewni to aktualność, bezpieczeństwo i wsparcie systemu.

en: [Deprecated] Read contact info from stdin
pl: [Przestarzałe] odczytuje informacje kontaktowe ze standardowego wejścia

en: _Activate a subscription now...
pl: _Aktywuj subskrypcję…

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Go Back and Register
pl: _Wróć i zarejestruj

en: _Minor release:
pl: _Mniejsze wydanie:

en: _No, Cancel
pl: _Nie, anuluj

en: _No, I prefer to register at a later time.
pl: _Nie, chcę zarejestrować później.

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Proxy Location:
pl: _Położenie pośrednika:

en: _Proxy Setup
pl: _Ustawienia pośrednika

en: _View Hardware Profile ...
pl: _Profil sprzętu…

en: _Why Should I Register?
pl: _Po co się rejestrować?

en: _Yes, Continue
pl: _Tak, kontynuuj

en: _Yes, I'd like to register now.
pl: _Tak, chcę zarejestrować teraz.

en: class %s has no attribute '%s'
pl: klasa %s nie ma atrybutu „%s”

en: icon of aplet
pl: ikona apletu

en: installation number field
pl: numer instalacji

en: label
pl: etykieta

en: list all available child channels
pl: wyświetla listę wszystkich dostępnych kanałów potomnych

en: list channels
pl: wyświetla listę kanałów

en: name of channel you want to (un)subscribe
pl: nazwa kanału, który subskrybować

en: progress bar
pl: pasek postępu

en: progress status
pl: stan postępu

en: proxy location
pl: położenie pośrednika

en: proxy password field
pl: hasło pośrednika

en: proxy user field
pl: użytkownik pośrednika

en: satellite server location
pl: położenie serwera Satellite

en: show base channel of a system
pl: wyświetla podstawowy kanał systemu

en: subscribe to channel
pl: subskrybuje kanał

en: system name
pl: nazwa systemu

en: unknown
pl: nieznane

en: unsubscribe from channel
pl: rezygnuje z subskrypcji kanału

en: verbose output
pl: więcej komunikatów

en: your password
pl: hasło

en: your user name
pl: nazwa użytkownika

en: • A network connection
pl: • Połączenie sieciowe

en: • The address of an Red Hat Satellite or Red Hat Satellite Proxy
pl: • Adres usługi Red Hat Satellite lub Red Hat Satellite Proxy

en: • Your account login
pl: • Login konta
