Spacewalk - en to nl translation catalogue (352 entries)

en: 
    Aborted.
nl: 
    Afgebroken.

en: 
    Are you sure you would like to continue?
nl: 
    Weet je zeker dat je door wil gaan?

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects  |  <F12> next screen
nl:   <Tab>/<Alt-Tab> navigeren  |  <Spatie> selecteer  |  <F12> volgend scherm

en:  Minor Release:
nl: Release

en: %s was not found
nl: %s werd niet gevonden

en: *Email Address:
nl: *E-mailadres:

en: <b><span size="12000">Incompatible Certificate File</span></b>
    
     The certificate is expired. Please ensure you have the correct  certificate and your system time is correct.
nl: <b><span size="12000">Niet-compatibel Certificaatbestand</span></b>
    
    Het certificaat is verlopen. Verzeker je ervan dat je het juiste certificaat hebt en dat de systeemtijd correct is.

en: <b>Downloads &amp; Upgrades:</b>
nl: <b>Downloads &amp; nieuwe versies:</b>

en: <b>HTTP Proxy</b>
nl: <b>HTTP-proxy</b>

en: <b>Management:</b>
nl: <b>Beheer:</b>

en: <b>Security &amp; Updates:</b>
nl: <b>Beveiliging &amp; Updates:</b>

en: <b>Support:</b>
nl: <b>Ondersteuning:</b>

en: <b>System ID:</b>
nl: <b>Systeem-ID:</b>

en: <b>The network connection on your system is not active. Your system cannot be set up for software updates at this time.</b>
nl: <b>De netwerkverbinding op je systeem is niet actief. Je systeem kan op dit moment niet ingesteld worden voor softwareupdates.</b>

en: <b>Warning</b>
nl: <b>Waarschuwing</b>

en: <b>You have no active subscriptions available in your account.</b> You will need to do one of the following to create an active subscription in your account before this system can be registered:
nl: <b>Er zijn geen actieve abonnementen beschikbaar in je account.</b> Je zult een van het volgende moeten doen om een actief abonnement aan te maken in je account, zodat dit systeem geregistreerd kan worden:

en: <b>Your system was registered for updates during installation.</b>
nl: <b>Je systeem is geregistreerd voor updates tijdens de installatie.</b>

en: <big><b>Moving to earlier releases won't be possible</b></big>
nl: <big><b>Teruggaan naar eerdere uitgaven zal niet mogelijk zijn</b></big>

en: <big><b>Profile Data</b></big>
nl: <big><b>Profieldata</b></big>

en: <big><b>System Name</b></big>
nl: <big><b>Systeemnaam</b></big>

en: <small><b>Example:</b> squid.example.com:3128</small>
nl: <small><b>Voorbeeld:</b> squid.example.com:3128</small>

en: <small><b>Example</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>
nl: <small><b>Voorbeeld</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>

en: <small><b>Tip:</b> Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>
nl: <small><b>Tip:</b> Red Hat respecteert je privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html</small>

en: <small>Tip: Forgot your login or password? Contact your Satellite's <i>Organization Administrator</i>.</small>
nl: <small>Tip: Inlognaam of wachtwoord vergeten? Neem contact op met de <i>Organisatiebeheerder</i> van je Satellite.</small>

en: A Profile Name is a descriptive name that you choose to identify this System Profile on the Red Hat Satellite web pages. Optionally, include a computer serial or identification number.
nl: Een profielnaam is een beschrijvende naam die je kiest om dit systeemprofiel te identificeren op de Red Hat Satellite webpagina's. Optioneel kunt u een computer serie- of identificatienummer mee opgeven.

en: A common cause of this error is the system time being incorrect. Verify that the time on this system is correct.
nl: Een veelvoorkomende oorzaak van deze fout is een incorrecte systeemtijd. Verzeker u ervan dat de tijd op dit systeem correct is.

en: A connection was attempted with a malformed URI.
nl: Er is geprobeerd om verbinding te maken met een misvormde URI.

en: A connection was attempted with a malformed URI: %s.
nl: Er is geprobeerd om verbinding te maken met een misvormde URI: %s.

en: A profilename was not specified, and hostname and IP address could not be determined to use as a profilename, please specify one.
nl: Er werd geen profielnaam opgegeven, en de hostnaam en IP-adres konden niet nagegaan worden om te gebruiken als profielnaam. Gelieve een naam op te geven.

en: A proxy was specified at %s.
nl: Een proxy was gespecificeerd in %s.

en: A recognizable name will help you identify this system in a management interface.
nl: Een herkenbare naam zal je helpen dit systeem te identificeren in een beheersinterface.

en: A username and password are required to register a system.
nl: Een gebruikersnaam en wachtwoord zijn vereist om een systeem te registreren.

en: Access to the technical support experts at Red Hat or Red Hat's partners for help with any issues you might encounter with this system.
nl: Toegang tot experts in technische ondersteuning bij Red Hat of Red Hat's partners voor hulp bij eventuele problemen die u hebt met dit systeem.

en: Activate a previously purchased subscription you have not yet activated.
nl: Activeer een eerder aangeschaft abonnement dat je nog niet geactiveerd hebt.

en: Additional hardware information including PCI devices, disk sizes and mount points will be included in the profile.
nl: Bijkomende hardware-informatie, zoals PCI-apparaten, schijfgroottes en mount points zullen in het profiel worden opgenomen.

en: All available updates
nl: Alle beschikbare updates

en: An error has occurred:
nl: Er is een fout opgetreden:

en: An unexpected OS error occurred: %s
nl: Er werd een onverwachte fout door het besturingssysteem veroorzaakt: %s

en: Aplet screenshot
nl: Applet schermafdruk

en: Arch
nl: Architectuur

en: Architecture: %s, OS Release: %s, OS Version: %s
nl: Architectuur: %s, Uitgave besturingssysteem: %s, Versie besturingssysteem: %s

en: Are you Sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Are you sure you don't want to connect your system to Red Hat Satellite? You'll miss out on the benefits of a Red Hat Enterprise Linux subscription:
nl: Weet je zeker dat je je systeem niet wilt verbinden met Red Hat Satellite? Je zult de voordelen van een Red Hat Enterprise Linux abonnement missen:

en: Are you sure you don't want to register your system with Red Hat? You'll miss out on the benefits of a Red Hat Enterprise Linux Subscription:
nl: Weet je zeker dat je je systeem niet wil registreren bij Red Hat? Je zult de voordelen van een Red Hat Enterprise Linux abonnement missen:

en: Are you sure you would like to continue?
nl: Ben je zeker dat je wil doorgaan?

en: Attempting to contact the Spacewalk server.
nl: Proberen om contact op te nemen met de Spacewalk-server

en: Attempting to run more than one instance of rhn_check. Exiting.
nl: Poging om meer dan één instance van rhn_check uit te voeren. Sluiten.

en: Back
nl: Terug

en: Building Package List
nl: Pakketlijst aan het samenstellen

en: Building a list of RPM packages installed on your system.  Please wait.
nl: Bezig met het aanmaken van een lijst met de op uw systeem geïnstalleerde RPM-pakketten. Even geduld alstublieft.

en: CPU Model:
nl: Processormodel:

en: CPU Speed:
nl: Processorsnelheid:

en: CPU model:
nl: Processormodel:

en: CPU speed:
nl: Processorsnelheid:

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot contact selected server
nl: Kan geen contact maken met geselecteerde server

en: Certificate _Location:
nl: Certificaat_locatie:

en: Channel(s): %s successfully added
nl: Kanalen: %s succesvol toegevoegd

en: Channel(s): %s successfully removed
nl: Kanalen: %s succesvol verwijderd

en: Choose Service
nl: Kies dienst

en: Choose minor release
nl: Release

en: Close
nl: Sluiten

en: Compliance:
nl: Voldoet aan:

en: Confirm operating system release selection
nl: Bevestig selectie uitgave besturingssysteem

en: Confirm operation system release selection
nl: Bevestig selectie uitgave besturingssysteem

en: Connecting your system to Red Hat Satellite allows you to take full advantage of the benefits of a paid subscription, including:
nl: Het verbinden van je syteem met Red Hat Satellite stelt je in staat om de voordelen van een betaald abonnement volledig te benutten, waaronder:

en: Connection aborted by the user
nl: Verbinding verbroken door de gebruiker

en: Copyright © 2006--2014 Red Hat, Inc. All rights reserved.
nl: Copyright © 2006--2014 Red Hat, Inc. Alle rechten gereserveerd.

en: Create Profile
nl: Profiel Aanmaken

en: Create Profile - Hardware
nl: Maak Profiel Aan - Hardware

en: Create Profile - Packages
nl: Maak Profiel Aan - Paketten

en: Create profile
nl: Profiel aanmaken

en: Delay error from server.  The message was:
nl: Delay fout van de server. De foutmelding was:

en: Do not attempt to use X
nl: Probeer niet om X te gebruiken

en: Do not profile or upload any package info
nl: Profileer of upload geen pakketinformatie

en: Do not start rhnsd after completion
nl: Start rhnsd niet na voltooing

en: Do not upload any virtualization info
nl: Upload geen virtualisatieinformatie

en: Double-check the location - is '%s' correct? If not, you can correct it and try again.
nl: Controleer de locatie nogmaals - is '%s' correct? Zo niet dan kun je het corrigeren en opnieuw proberen.

en: Download installation images for Red Hat Enterprise Linux releases, including new releases.
nl: Download installatiemedia voor Red Hat Enterprise Linux uitgaven, inclusief nieuwe uitgaven.

en: Downloads & Upgrades:
nl: Downloads & nieuwe versies:

en: ERROR
nl: FOUT

en: ERROR: can not find RHNS CA file
nl: FOUT: kan RHNS CA bestand niet vinden

en: ERROR: must be root to execute
nl: FOUT: moet root zijn om uit te voeren

en: ERROR: you have to specify at least one channel
nl: FOUT: je dient ten minste één kanaal op te geven

en: ERROR: you may want to specify --add, --remove or --list
nl: FOUT: mischien will je --add, --remove, of --list specificeren

en: Enter in the format hostname(:port)
nl: Invullen in het formaat hostnaam(:poort)

en: Enter your Red Hat Satellite URL.
nl: Voer je Red Hat Satellite URL in.

en: Error
nl: Fout

en: Error communicating with server. The message was:
nl: Er trad een fout op tijdens het communiceren met de server. De foutmelding was:

en: Error during adding channel(s) %s
nl: Fout bij het toevoegen van kanaal of kanalen %s

en: Error during removal of channel(s) %s
nl: Fout bij het verwijderen van kanaal of kanalen %s

en: Error parsing the oemInfo file at field:
nl: Fout tijdens het verwerken van het oemInfo bestand bij het veld:

en: Error reading cpu information:
nl: Fout bij het inlezen van de processorinformatie:

en: Error reading install method information:
nl: Fout bij het inlezen van de installatiemethode-informatie:

en: Error reading network interface information:
nl: Fout bij het inlezen van de netwerkinterface-informatie:

en: Error reading networking information:
nl: Fout bij het inlezen van de netwerkinformatie:

en: Error reading system memory information:
nl: Fout bij het inlezen van de systeemgeheugeninformatie:

en: Error running hardware profile
nl: Fout tijdens het uitvoeren van het hardware profiel

en: Error validating data at server:
nl: Fout tijdens het valideren van de data op de server:

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: Server Unavailable. Please try later.
nl: Fout: Server niet beschikbaar. Probeer het later opnieuw.

en: Example: https://satellite.example.com/XMLRPC
nl: Voorbeeld: https://satellite.example.com/XMLRPC

en: Fatal Error
nl: Fatale fout

en: File Not Found:
nl: Bestand niet gevonden:

en: Finish
nl: Voltooien

en: Getting list of packages installed on the system
nl: Opmaken van een lijst met geïnstalleerde pakketten op het systeem

en: Go Back and Register
nl: Teruggaan en registreren

en: Hardware Info
nl: Hardware-informatie

en: Hardware Profile
nl: Hardwareprofiel

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: I <b>_don't</b> have an SSL certificate. I will contact my system administrator for assistance and will register at a later time.
nl: Ik heb <b>_geen</b> SSL-certificaat. Ik zal contact opnemen met mijn systeembeheerder voor assistentie en zal later registreren.

en: I would like to connect via an _HTTP proxy.
nl: Ik wil verbinden via een _HTTP-proxy.

en: I'll register later.
nl: Ik zal me later registreren.

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: If you are using https you must enter the location of a valid SSL certificate.
nl: Als je https gebruikt moet je de locatie van een geldig SSL-certificaat invoeren.

en: Include RPM packages installed on this system in my System Profile
nl: Vervat de geïnstalleerde pakketten op dit systeem in mijn systeemprofiel

en: Include the following information about hardware and network:
nl: Geef de volgende informatie over hardware en netwerk:

en: Installation _Number:
nl: Installatie_nummer:

en: It appears this system has already been set up for software updates:
nl: Het ziet er naar uit dat dit systeem al ingesteld is voor softwareupdates:

en: Limited Updates Only
nl: Beperkte updates

en: Limited updates
nl: Beperkte updates

en: Link To Subscription
nl: Link naar abonnement

en: Location:
nl: Locatie:

en: Make sure the network connection on this system is operational.
nl: Verzeker je ervan dat de netwerkverbinding op dit systeem actief is.

en: Manage subscriptions and systems registered to Customer Portal via access.redhat.com or through one of our other subscription management services.
nl: Beheer abonnementen en systemen geregistreerd bij het Klantportaal via access.redhat.com og via een van de andere abonnement-beheerdiensten.

en: Management
nl: Beheer

en: Management:
nl: Beheer:

en: Memory:
nl: Geheugen:

en: Memory:
nl: Geheugen:

en: Network error:
nl: Netwerkfout:

en: Next
nl: Volgende

en: No, Cancel
nl: Nee, annuleren

en: Notice
nl: Opmerking

en: Operating System Release Version
nl: Uitgaveversie Besturingssysteem

en: Operating System version:
nl: Versie besturingssysteem:

en: Package
nl: Pakket

en: Package Information
nl: Pakketinformatie

en: Password error. The message was:
nl: Wachtwoord fout. De foutmelding was:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Please enter a desired login.
nl: Geef een gewenste inlognaam op.

en: Please enter and verify a password.
nl: U dient een wachtwoord in te voeren en te verifiëren.

en: Please enter the location of your Red Hat Satellite server and of its SSL certificate. The SSL certificate is only required if you will be connecting over https (recommended).
nl: Voer de locatie van je Red Hat Satellite server in en diens SSL-certificaat. Het SSL-certificaat is alleen nodig als je verbinding maakt over https (aanbevolen).

en: Please enter your Red Hat account information:
nl: Voer uw Red Hat accountinformatie in:

en: Please enter your account information for the <b>%s</b> Spacewalk server:
nl: Voer je accountinformatie in voor de <b>%s</b> Spacewalk-server:

en: Please enter your login information for the %s Red Hat Network Satellite:
nl: Voer je login in voor het %s Red Hat Network Satellite:

en: Please review the subscription details below:
nl: Controleer de onderstaande abonnementsgegevens:

en: Please verify the values of sslCACert and serverURL in /etc/sysconfig/rhn/up2date. You can either make the serverURL use http instead of https, or you can download the SSL cert from your Satellite, place it in /usr/share/rhn, and ensure sslCACert points to it.
nl: Controleer de waarden van sslCACert en serverURL in /etc/sysconfig/rhn/up2date. Je kunt de serverURL ofwel gebruik laten maken van http in plaats van https, of je kunt het SSL-certificaat downloaden van je Satellite, het in /usr/share/rhn plaatsen, en ervoor zorgen dat sslCACert ernaar verwijst.

en: Press <space> to deselect the option.
nl: Druk <spatie> om de optie te deselecteren.

en: Problem registering system.
nl: Probleem met het registreren van het systeem.

en: Problem registering system.
    
    A universal default activation key limits the number of systems which can connect to the RHN organization associated with your login. To allow this system to connect, please contact your RHN organization administrator to increase the number of systems allowed to connect or to disable this universal default activation key. More details can be found in Red Hat Knowledgebase Article #7924 at http://kbase.redhat.com/faq/FAQ_61_7924.shtm
nl: Probleem bij systeemregistratie.
    
    Een universele standaard activatiesleutel beperkt het aantal systemen dat zich kan verbinden met de RHN-organisatie die geassocieerd wordt met je login. Om dit systeem toe te staan te verbinden, contacteer je RHN-organisatie administrator om het aantal systemen dat verbinding mag maken te vehogen of om deze universele standaard activatiesleutel uit te zetten. Meer details zijn beschikbaar in Red Hat Knowledgebase artikel #7924 op http://kbase.redhat.com/faq/FAQ_61_7924.shtm

en: Problem registering system:
nl: Probleem met het registreren van het systeem:

en: Problem sending hardware information.
nl: Er was een probleem bij het verzenden van hardware-informatie.

en: Problem sending hardware profile.
nl: Probleem tijdens het verzenden van het hardware profiel.

en: Problem sending hardware profile:
nl: Probleem tijdens het verzenden van het hardware profiel:

en: Problem sending package information.
nl: Er was een probleem bij het verzenden van pakketinformatie.

en: Problem sending package list.
nl: Er deed zich een probleem voor tijdens het zenden van de lijst met pakketten.

en: Problem sending package list:
nl: Er deed zich een probleem voor tijdens het zenden van de lijst met pakketten:

en: Problem writing out system id to disk.
nl: Probleem met het wegschrijven van uw systeem ID naar de schijf.

en: Profile name:
nl: Profielnaam:

en: Provide a Security Certificate
nl: Geef een beveiligingscertificaat op

en: Provide a security certificate
nl: Geef een beveiligingscertificaat op

en: Proxy Configuration
nl: Proxyconfiguratie

en: Proxy P_assword:
nl: Proxy-w_achtwoord:

en: Proxy Setup Button
nl: Proxy Setupknop

en: Proxy _Username:
nl: Proxy-gebr_uikersnaam:

en: RHN Registration
nl: RHN-registratie

en: RHN login field
nl: RHN inlogveld

en: RHN password field
nl: RHN wachtwoordveld

en: RPM dependency error. The message was:
nl: RPM afhankelijkheidsprobleem. De foutmelding was:

en: RPM error.  The message was:
nl: RPM fout. De foutmelding was:

en: RPM information is important to determine what updated software packages are relevant to this system.
nl: RPM informatie is belangrijk om na te gaan welke bijgewerkte softwarepakketten relevant zijn voor dit systeem.

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system <b>updated</b> and <b>secure</b>.
nl: Ontvang de nieuwste softwareupdates, inclusief beveiligingsupdates, zodat dit Red Hat Enterprise Linux systeem <b>actueel en veilig</b> blijft.

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system updated and secure.
nl: Ontvang de nieuwste softwareupdates, inclusief veiligheidsupdates, zodat dit Red Hat Enterprise Linux systeem actueel en veilig blijft.

en: Red Hat Account
nl: Red Hat account

en: Red Hat Linux Version:
nl: Red Hat Linux versie:

en: Register Later
nl: Later registreren

en: Register _Later
nl: _Later registreren

en: Register the system even if it is already registered
nl: Registreer het systeem, ook als het al geregistreerd is

en: Registering System
nl: Registreren van het systeem

en: Registering system and sending profile information.  Please wait.
nl: Systeem registreren en profiel informatiesysteem verzenten. Gelieve te wachten.

en: Registering your system with Red Hat allows you to take full advantage of the benefits of a paid subscription, including:
nl: Het registreren van je syteem bij Red Hat stelt je in staat om de voordelen van een betaald abonnement volledig te benutten, waaronder:

en: Review Subscription
nl: Abonnement Bekijken

en: Review system...
nl: Systeem bekijken...

en: SSL certificate:
nl: SSL-certificaat:

en: Satellite URL:
nl: Satellite-URL:

en: Security & Updates:
nl: Beveiliging & updates

en: See /var/log/up2date for more information
nl: Zie /var/log/up2date voor meer informatie

en: Select A File
nl: Selecteer een bestand

en: Select how your system will receive updates:
nl: Kies hoe je systeem bijgewerkt zal worden:

en: Send Profile Information to Red Hat Satellite
nl: Verzend profielinformatie naar Red Hat Satellite

en: Send _hardware profile
nl: _Hardwareprofiel verzenden

en: Send _package profile
nl: _Pakketprofiel verzenden

en: Send hardware profile checkbox
nl: Hardware-profiel v_erzenden

en: Send package profile checkbox
nl: Hardware-profiel v_erzenden

en: Send us a profile of your current hardware and packages so we can determine what updates are available.
nl: Stuur ons een profiel van je huidige hardware en paketten zodat we kunnen bepalen welke updates beschikbaar zijn.

en: Sending Information
nl: Informatie verzenden

en: Sending Profile to Red Hat Satellite
nl: Verzenden van profiel naar Red Hat Satellite

en: Sending hardware information
nl: Verzenden van hardware-informatie

en: Sending package information
nl: Verzenden van pakketinformatie

en: Server has refused connection due to high load
nl: De server weigerde de verbinding omdat er te veel dataverkeer is

en: Service Level:
nl: Serviceniveau:

en: Set Up Software Updates
nl: Softwareupdates Instellen

en: Show additional output
nl: Toon bijkomende uitvoer

en: Software Channel Subscriptions:
nl: Softwarekanaal-abonnementen

en: Software Update Not Set Up
nl: Softwareupdate is niet ingesteld

en: Software Updates Not Set Up
nl: Softwareupdates niet ingesteld

en: Software update setup has been completed for this system.
nl: Instellen softwareupdates is compleet voor dit systeem.

en: Something went wrong while installing the new certificate:
nl: Er ging iets mis bij de installatie van het nieuwe certificaat:

en: Spacewalk Location:
nl: Spacewalklocatie:

en: Specify a file to use as the ssl CA cert
nl: Geef een bestand op om als het SSL CA-certificaat te gebruiken

en: Specify a password
nl: Geef een wachtwoord op

en: Specify a password to use with an authenticated http proxy
nl: Geef een wachtwoord op om te gebruiken voor een authenticated http proxy

en: Specify a profilename
nl: Geef een profielnaam op

en: Specify a url to use as a server
nl: Geef een URL op om als server te gebruiken

en: Specify a username
nl: Geef een gebruikersnaam op

en: Specify a username to use with an authenticated http proxy
nl: Geef een gebruikersnaam op om te gebruiken voor een authenticated http proxy

en: Specify an activation key
nl: Geef een activeringssleutel op

en: Specify an http proxy to use
nl: Geef een http-proxy op om te gebruiken

en: Specify an organizational id for this system
nl: Geef een organisatorisch ID voor dit systeem op

en: Stay in compliance with your subscription agreement and manage subscriptions for systems connected to your account.
nl: Blijf voldoen aan je abonnementsovereenkomst en beheer abonnementen voor systemen die verbonden zijn met je account.

en: Subscribe this system to the EUS channel tied to the system's redhat-release
nl: Abonneer dit systeem op het EUS-kanaal dat gebonden is aan de redhat-release van het systeem

en: Subscriptions have been activated for the following Red Hat products/services:
nl: Abonnementen zijn geactiveerd voor de volgende Red Hat producten en diensten:

en: Support:
nl: Ondersteuning:

en: System Already Registered
nl: Systeem is al geregistreerd

en: System ID:
nl: Systeem ID:

en: System Registration
nl: Systeemregistratie

en: System _Name:
nl: Systeem_naam:

en: Take me back to the registration
nl: Breng me terug naar de registratie

en: Take me back to the setup process.
nl: Breng me terus naar de installatie.

en: The installation number [ %s ] provided is not a valid installation number. Please go back to the previous screen and fix it.
nl: Het opgegeven installatienummer [ %s ] is geen geldig installatienummer. Ga terug naar het vorige scherm en corrigeer.

en: The installation number is invalid
nl: Het installatienummer is ongeldig

en: The server indicated an error:
nl: De server gaf een fout terug:

en: The server you are registering against does not support EUS.
nl: De server waar je tegen registreert ondersteunt geen EUS.

en: There was a SSL crypto error: %s
nl: Er was een SSL crypto fout: %s

en: There was a problem registering this system.
nl: Er was een probleem tijdens het registreren van dit systeem.

en: There was an SSL error. This could be because the file you picked was not a certificate file.
nl: Er deed zich een SSL-fout voor. De reden kan zijn dat het gekozen bestand geen certificaatbestand is.

en: There was an SSL error: %s
nl: Er deed zich een SSL fout voor: %s

en: There was an authentication error: %s
nl: Er deed zich een authenticatiefout voor: %s

en: There was an error building the list of packages.
nl: Er deed zich een fout voor bij het opbouwen van de pakkettenlijst.

en: There was an error communicating with Spacewalk server.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het communiceren met de Spacewalk-server.

en: There was an error communicating with the registration server.  The message was:
nl: Er trad een fout op tijdens het communiceren met de registratie-server.  De foutmelding was:

en: There was an error communicating with the registration server:
nl: Er trad een fout op tijdens het communiceren met de registratie-server:

en: There was an error getting the list of hardware.
nl: Er deed zich een fout voor bij het ophalen van de hardwarelijst

en: There was an error loading your configuration.  Make sure that
    you have read access to /etc/sysconfig/rhn.
nl: Er trad een fout op tijdens het laden van uw configuratie.  Wees er zeker
    van dat u leesrechten hebt op de map /etc/sysconfig/rhn.

en: There was an error saving your configuration. Make sure that
    you own %s.
nl: Er was een probleem tijdens het opslaan van uw configuratie. Wees er zeker
    van dat u eigenaar bent van %s.

en: There was an error while applying your choice.
nl: Er deed zich een fout voor bij het toepassen van je keuze.

en: There was an error while assembling information for the profile.
nl: Er deed zich een fout voor bij het samenstellen van informatie voor het profiel.

en: There was an error while creating the profile.
nl: Er trad een fout op tijdens het communiceren met Red Hat Network.

en: There was an error while installing the certificate.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens de installatie van het certificaat.

en: There was an error while logging in.
nl: Er deed zich een fout voor bij het inloggen.

en: There was some sort of I/O error: %s
nl: Er deed zich een soort I/O fout voor: %s

en: There was some sort of I/O error: %s
nl: Er deed zich een I/O fout voor: %s

en: This assistant will guide you through connecting your system to Red Hat Satellite to receive software updates, including security updates, to keep your system supported and compliant.  You will need the following at this time:
    
     * A network connection
     * Your Red Hat Login & password
     * The location of a Red Hat Satellite or Proxy
nl: Deze assistent zal je begeleiden bij het verbinden van je systeem met Red Hat Satellite voor het ontvangen van softwareupdates, inclusief beveiligingsupdates, om je systeem ondersteund te houden en aan normen te voldoen. Je zult hierbij het volgende nodig hebben:
    
    * Een netwerkverbinding
    * Je Red Hat Login en wachtwoord
    * De locatie van een Red Hat Satellite of proxy

en: This assistant will guide you through the process of registering your system with Red Hat to receive software updates and other benefits. You will need the following to register:
nl: Deze assitent zal je begeleiden bij het registreren van uw systeem bij Red Hat voor het ontvangen van softwareupdates en andere voordelen. Je zult voor de registratie het volgende nodig hebben:

en: This client requires the server to support %s, which the current server does not support
nl: Deze client vereist dat de server %s ondersteunt, de huidige server ondersteunt dit niet

en: This error shouldn't have happened. If you'd like to help us improve this program, please file a bug at bugzilla.redhat.com. Including the relevant parts of '%s' would be very helpful. Thanks!
nl: Deze fout had niet voor moeten komen. As je ons wil helpen om dit programma te verbeteren, dien dan een bug in bij bugzilla.redhat.com. Invoegen van de relevante delen van '%s' zou zeer nuttig zijn. Bedankt!

en: This server doesn't support functionality needed by this version of the software update setup client. Please try again with a newer server.
nl: Functionaliteit die door deze versie van de softwareupdate-client wordt vereist wordt door deze server niet ondersteunt. Probeer het opnieuw met een nieuwere server.

en: This system is already registered. Use --force to override
nl: Dit systeem is reeds geregistreerd. Gebruik --force om te overschrijven

en: This system is not associated with any channel.
nl: Dit systeem is niet geassocieerd met enig kanaal.

en: This system may not be updated until it is associated with a channel.
nl: Dit systeem mag niet worden bijgewerkt totdat het is geassocieerd met een kanaal.

en: This system was unable to be associated with the following RHN module(s) because there were insufficient subscriptions available in your account:
nl: Dit systeem kon niet geassocieerd worden met de volgende RHN-module(s) omdat er onvoldoende abonnementen beschikbaar zijn in je account:

en: This system was unable to subscribe to any software channels. Your system will not receive any software updates to keep it secure and supported. Contact your Satellite administrator about this problem. Once you make the appropriate active subscriptions available in your account, you may browse to this system's profile in the RHN web interface and subscribe this system to software channels via the software > software channels tab.
nl: Dit systeem was niet in staat zich te abonneren op een softwarekanaal. Je systeem zal geen softwareupdates ontvangen om het veilig en ondersteund te houden. Neem contact op met je Satellite-administrator over dit probleem. Nadat je de juiste actieve abonnementen in je account beschikbaar hebt gemaakt, kun je naar het profiel van dit systeem bladeren in de RHN-webinterface en dit systeem abonneren op softwarekanalen via de tab software > softwarekanalen.

en: This system will receive updates from the following software channels:
nl: Dit systeem zal updates ontvangen van de volgende softwarekanalen:

en: Tip: Forgot your login or password?  Contact your Satellite's Organization Administrator.
nl: Tip: Je wachtwoord vergeten?  Contacteer je Satellite's Organization Administrator.

en: Tip: Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html
nl: Tip: Red Hat respecteert je privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html

en: Unable to Locate SystemId
nl: Kan SystemId niet situeren

en: Unable to locate SystemId file. Is this system registered?
nl: Kan SystemId bestand niet vinden. Is dit systeem regegistreerd?

en: Unable to open gui. Try `up2date --nox`
nl: Kan gui niet openen. Probeer `up2date --nox`

en: Updates Configured
nl: Updates geconfigureerd

en: Updating hardware profile...
nl: Bijwerken van het hardwareprofiel...

en: Updating package profile...
nl: Bijwerken van het pakketprofiel...

en: Updating virtualization profile...
nl: Bijwerken van het virtualisatieprofiel...

en: Usage of --use-eus-channel option with --activationkey is not supported. Please use username and password instead.
nl: Gebruik van de --use-eus-channel optie samen met --activationkey is niet ondersteund. Gebruik een gebruikersnaam een wachtwoord.

en: Use Au_thentication with HTTP Proxy:
nl: Gebruik au_thenticatie met HTTP-proxy:

en: Use Authentication with HTTP Proxy
nl: Gebruik authenticatie met HTTP-proxy

en: User interrupted process.
nl: Gebruiker heeft proces onderbroken.

en: V_iew Package Profile ...
nl: Pakketprofiel B_ekijken

en: Version:
nl: Versie:

en: View Hardware Profile
nl: Bekijk hardwareprofiel

en: View Package Profile
nl: Bekijk pakketprofiel

en: Virtualization module: software updates for a limited number of virtual guests on this system.
nl: Virtualisatiemodule: softwareupdates voor een beperkt aantal virtuele gasten op dit systeem.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning: --contactinfo option has been deprecated. Please login to the server web user Interface and update your contactinfo.
nl: Waarschuwing: de optie --contactinfo is verouderd. Log in op de webinterface van de server en werk je contactinformatie bij.

en: Warning: unable to enable rhnsd with chkconfig
nl: Waarschuwing: kon rhnsd niet opstarten met chkconfig

en: We are attempting to contact the Red Hat Network server at %s.
nl: We proberen contact op te nemen met de Red Hat Network server op %s.

en: We are finished collecting information for the System Profile.
    
    Press "Next" to send this System Profile to Red Hat Satellite.  Click "Cancel" and no information will be sent.  You can run the registration program later by typing `rhn_register` at the command line.
nl: We hebben de nodige informatie verzameld voor het systeemprofiel.
    
    Klik "Volgende" om dit systeemprofiel te verzenden naar Red Hat Satellite. Klik "Annuleren" en er zal geen informatie verzonden worden. Je kunt het registratieprogramma later opstarten door `rhn_register` te typen op de commandoregel.

en: We could not contact the Satellite or Proxy at '%s.'
nl: We konden geen contact krijgen met de Satellite of Proxy op '%s.'

en: Why Register
nl: Waarom registreren

en: Why Should I Connect to RHN? ...
nl: Waarom Zou Ik Verbinden met RHN? ...

en: Why Should I Register?
nl: Waarom zou ik registreren?

en: Would you like to register your system at this time? <b>(Strongly recommended.)</b>
nl: Wil je je systeem nu registreren? <b>(Sterk aanbevolen.)</b>

en: Yes, Continue
nl: Ja, doorgaan

en: Yes/No dialog:
nl: Ja/Nee dialoogvenster:

en: You may be running a client that is incompatible with the server.
nl: Het kan zijn dat je een client gebruikt die niet compatibel is met de server.

en: You may deselect individual packages by unchecking them below.
nl: Je kunt individuele pakketten deselecteren door ze hieronder uit te vinken.

en: You must be root to run %s
nl: Je moet beheerder zijn om %s te openen

en: You must choose a name for this profile.
nl: U dient een naam te kiezen voor dit profiel.

en: You must enter a login.
nl: U dient een login in te voeren.

en: You must enter a password.
nl: U dient een wachtwoord in te voeren.

en: You must enter a valid Satellite URL.
nl: Je dient een geldige Satellite-URL op te geven.

en: You must run rhn_register as root.
nl: U dient rhn_register als root op te starten.

en: You must run the RHN registration program as root.
nl: U dient het RHN registratie-programma als root op te starten.

en: You must select a certificate.
nl: U dient een certificaat te selecteren.

en: You need to register this system by running `rhn_register` before using this option
nl: U dient dit systeem te registreren door `rhn_register` uit te voeren alvorens deze optie te gebruiken

en: You specified an invalid protocol. Only https and http are allowed.
nl: Ongeldig protocol opgegeven. Alleen https en http zijn toegestaan.

en: You were unable to be subscribed to the following software channels because there were insufficient subscriptions available in your account:
nl: Je kon je niet abonneren op de volgende softwarekanalen omdat er onvoldoende abonnementen beschikbaar zijn in je account:

en: You will not be able to successfully register this system without contacting a Spacewalk server.
nl: Je zult dit systeem niet succesvol kunnen registreren zonder contact te maken met een Spacewalk-server.

en: You will not be able to take advantage of these benefits without registering.
nl: Je zult deze voordelen niet kunnen benutten zonder registratie.

en: You will not be able to take advantage of these subscription privileges without connecting your system to Red Hat Satellite.
nl: Je zult geen gebruik kunnen maken van deze abonnementsprivileges zonder je systeem te verbinden met Red Hat Satellite.

en: Your account login
nl: Je accountlogin

en: Your system is not setup for software updates.
nl: Je systeem is niet ingesteld voor softwareupdates.

en: Your system is now ready to receive the software updates that will keep it secure and supported.
    
    You'll know when software updates are available when a package icon appears in the notification area of your desktop (usually in the upper-right corner, circled below.) Clicking on this icon, when available, will guide you through applying any updates that are available:
nl: Je systeem is nu gereed om de softwareupdates te ontvangen die het veilig en ondersteund zullen houden.
    
    Je zult weten dat er softwareupdates beschikbaar zijn als een pakketicoon verschijnt in het mededelingengebied van je desktop (meestal in de rechterbovenhoek, hieronder omcirkeld). Klikken op dit icoon als het beschikbaar is zal je begeleiden door het toepassen van de beschikbare updates:

en: Your system is ready to receive the software updates that will keep it secure and supported.
    
    You'll know when software updates are available when a package icon appears in the notification area of your desktop (usually in the upper-right corner, circled below.) Clicking on this icon, when available, will guide you through applying any updates that are available:
nl: Je systeem is nu gereed om de softwareupdates te ontvangen die het veilig en ondersteund zullen houden.
    
    Je zult weten dat er softwareupdates beschikbaar zijn als een pakketicoon verschijnt in het mededelingengebied van je desktop (meestal in de rechterbovenhoek, hieronder omcirkeld). Klikken op dit icoon als het beschikbaar is zal je begeleiden door het toepassen van de beschikbare updates:

en: Your system will be subscribed to %s 
    base software channel. You will not be
    able to move this system to an earlier release
    (you will be able to move to a newer release).
    Are you sure you would like to continue?
nl: Je systeem zal geabonneerd worden op het %s
    basis softwarekanaal. Je zult niet in staat zijn
    om dit systeem naar een eerdere uitgave over
    te zetten (je kunt wel over naar een nieuwere
    uitgave). Weet je zeker dat je door wil gaan?

en: Your system will be subscribed to the base software channel to receive all available updates.
nl: Je systeem zal geabonneerd worden op het basis softwarekanaal en alle beschikbare updates ontvangen.

en: [Deprecated] Read contact info from stdin
nl: [Verouderd] Lees contactinfo uit stdin

en: _Activate a subscription now...
nl: _Activeer nu een abonnement...

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Go Back and Register
nl: Terug_gaan en registreren

en: _No, Cancel
nl: _Nee, annuleren

en: _No, I prefer to register at a later time.
nl: _Nee, ik geef er de voorkeur aan later te registreren.

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Proxy Location:
nl: _Proxylocatie:

en: _Proxy Setup
nl: _Proxy Instellen

en: _View Hardware Profile ...
nl: Hardwareprofiel _Bekijken

en: _Why Should I Register?
nl: _Waarom zou ik registreren?

en: _Yes, Continue
nl: _Ja, doorgaan

en: _Yes, I'd like to register now.
nl: _Ja, ik wil nu registreren

en: class %s has no attribute '%s'
nl: klasse %s heeft geen attribuut '%s'

en: icon of aplet
nl: appleticoon

en: installation number field
nl: installatienummer-veld

en: list all available child channels
nl: toon alle beschikbare kindkanalen

en: list channels
nl: toon kanalen

en: name of channel you want to (un)subscribe
nl: naam van kanaal waar je een abonnement op wil (beëindigen)

en: progress bar
nl: voortgangsbalk

en: progress status
nl: voortgangsstatus

en: proxy location
nl: proxylocatie

en: proxy password field
nl: proxywachtwoord-veld

en: proxy user field
nl: proxygebruiker-veld

en: satellite server location
nl: locatie satellite server

en: show base channel of a system
nl: toon basiskanaal van een systeem

en: subscribe to channel
nl: abonneren op kanaal

en: system name
nl: systeemnaam

en: unknown
nl: onbekend

en: unsubscribe from channel
nl: abonnement op kanaal beëindigen

en: verbose output
nl: langdradige output

en: your password
nl: jouw wachtwoord

en: your user name
nl: jouw gebruikersnaam

en: • A network connection
nl: • Een netwerkverbinding

en: • Your account login
nl: • Je accountlogin
